درباره خدمات دادگرمنتخب برترین مرکز خدمات کشور توسط برندهای معتبر

گواهی نامه ها و افتخارات

مرکز خدمات دادگر به دلیل تلاش در ارائه خدمات مطلوب و به پشتوانه رضایت و اعتماد شما مشتریان ارجمند در سال های متمادی به عنوان برترین نمایندگی کشور از سوی برندهای معتبر انتخاب گردیده است.


روند تعمیر انواع تلویزیون در مرکز خدمات دادگر

متخصصان تعمیرات خدمات دادگر قبل از هر اقدامی، راهنمایی های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند تا امکان یک انتخاب آگاهانه برای مشتری فراهم شود.
 • 1درخواست تعمیر تلویزیون توسط مشتری

  ابتدا ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در سایت در صورت خرابی دستگاه توسط مشتریان محترم. پس از دریافت درخواست برای تعمیر، متخصصان خدمات دادگر جهت کسب اطلاع از مشکل و هماهنگی، اقدامات به ثبت مشتری در سامانه می کنند.
 • 2پاسخگویی به پرسش های مشتریان

  پاسخگویی به سوال های متعدد مشتریان به صورت حضوری و یا ارتباط تلفنی جهت رفع دغدغه های ایشان از روند انجام کارها و راهنمایی مشتریان یکی از مهم ترین وظایف متخصصان خدمات دادگر می باشد.
 • 3تعیین مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون

  مشخص نمودن زمان نهایی انجام تعمیرات و تحویل دستگاه به مشتری، بخش مهم کار است. اغلب مشتریان دوست دارند بدانند که تلویزیون شان چه موقع آماده تحویل می شود. ما سعی می کنیم که بهترین و مناسب ترین زمان ممکن را جهت تحویل دستگاه تعیین کنیم و مهم تر این که تلاش می کنیم به زمان وعده داده شده پایبند باشیم.
 • 4ارزیابی هزینه تعمیر

  مشتریان همیشه دوست دارند بدانند که برای تعمیر تلویزیون شان چقدر باید هزینه کنند. کارشناسان ما در خدمات دادگر سعی می کنند با بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه معیوب، هزینه تعمیر تلویزیون را دقیق محاسبه نموده و به اطلاع مشتریان برسانند.
 • 5نیاز یا عدم نیاز به تبدیل قطعات

  مسأله مهم در تعمیر تلویزیون نیاز یا عدم نیاز به تبدیل قطعات است. گاهی ممکن است به دلیل نوع خرابی یا نقص دستگاه مجبور به تعویض یا تبدیل برخی قطعات تلویزیون باشیم.
شروع گفتگو از طریق واتساپ