نمایندگی تعمیر و نصب تلویزیون دوو در تبریز

با توجه درخواست هایی که برای تعمیر تلویزیون دوو در تبریز به صورت روزانه و مرتب به خدمات دادگر می رسید، این مرکز تصمیم گرفت که در کنار دیگر خدمات خود، نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو در تبریز را نیز اخذ و به خدمات خود بیافزاید. این خدمت نیز مانند سایر خدمات ما، به صورت حضوری و یا سرویس در محل، قابل انجام است.

نصب و تعمیر تلویزیون دوو در نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون دوو در تبریز (خدمات دادگر) همه خرابی ها و مشکلات به وجود آمده در انواع مدل های مختلف تلویزیون دوو را شامل می شود. ارائه مشاوره های فنی و تخصصی برای شهروندان تبریز و حومه برای کاربران این تلویزیون در این مرکز انجام شده و پس از آن نسبت به عیب یابی و رفع عیوب به وجود آمده در دستگاه اقدام می گردد.

فرایند خدمات در خدمات دادگر

۱- درخواست تعمیر تلویزیون از طرف مشتری به صورت حضوری یا ثبت از طرق وب سایت دادگر

۲- عیب یابی تخصصی

۳- ارائه مشاوره فنی و تخصصی تلفنی یا حضوری

۴- اعلام هزینه تعمیر تلویزیون

۵- انجام تعمیرات تلویزیون

۶- اعزام سرویس کار برای تعمیر تلویزیون در منزل در صورت درخواست مشتری

۷- تست و تحویل تلویزیون به مشتری

اگر چه عوامل مختلفی مانند ضربه، شکستگی، فشار، نوسان های جریان برق یا مشکلات سیستمی و عملکردی باعث بروز خرابی در تلویزیون می شوند، با این حال ما در خدمات دادگر می توانیم انواع ایرادها و خرابی های تلویزیون های دوو را هم مثل سایر برندها عیب یابی و تعمیر نمائیم.

تعمیر تلویزیون دوو در تبریز

ایرادها و خرابی های رایج در تلویزیون های دوو

– کم نور شدن و تاریک شدن تصویر در تلویزیون دوو

– نداشتن صدای قوی

– ضعیف بودن پنل تلویزیون دوو

– به هم ریختگی رنگ ها در صفحه نمایش

– روشن نشدن تلویزیون دوو یا تاخیر در روشن شدن

– به هم خوردگی در تنظیمات رنگ، نور و صدا

– به هم خوردگی در سایز تصاویر و کش و قوس آمدن آنها

– از کار افتادن بلندگوها یا دکمه های روی تلویزیون دوو

– شکستگی پنل و صفحه نمایش یا ترک برداشتن آن

– پیکسل سوختگی

– قطع شدن تصویر

– ایجاد خط افقی در صفحه نمایش

از آنجا که امروزه تمام تلویزیون های تولیدی از تکنولوژی پیچیده ای استفاده می کنند، کار تعمیر تلویزیون، به ویژه تعمیر تلویزیون دوو نیز کاری حساس است که به تجربه و دانش بالایی نیاز دارد. هر نوع دستکاری ناشیانه و حتی اتصال یک سیم اشتباه توسط شما یا افراد غیر متخصص می تواند خسارت های سنگین و حتی جبران ناپذیری را سبب شود.

بنابراین شهروندان محترم تبریز و حومه لازم است تا سرویس و تعمیر تلویزیون دوو خود را به متخصص تلویزیون دوو در خدمات دادگر بسپارند. خدمات دادگر به عنوان نمایندگی اصلی تعمیر تلویزیون دوو در تبریز، امکان تعمیر تلویزیون دوو در منزل را نیز برای همشهریان تبریز از طریق سرویس در محل، فراهم آورده است.

مزایای تعمیر تلویزیون دوو در منزل چیست؟

تعمیر تلویزیون دوو در محل، بهترین انتخاب برای کسانی است که زمان و امکان جا به جایی تلویزیون خود به نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو در تبریز را ندارند. استفاده از خدمات سرویس در محل دادگر مزایایی دارد که مهم ترین آنها شامل موارد زیر است:

۱- از آنجا که جا به جایی تلویزیون ممکن است آسیب زیادی به دستگاه وارد کند، پس حضور تعمیرکار تلویزیون دوو (DAEWOO) در محل و در نتیجه عدم جا به جایی و انتقال، از این آسیب‌ دیدگی ها جلوگیری می کند.

۲- به دلیل وجود قطعات جانبی تلویزیون به همراه متخصص تعمیر تلویزیون دوو در محل، نیازی به خروج از منزل برای تهیه‌ قطعات جانبی مورد نیاز، نیست.

۳- حذف هزینه های اضافی حمل و نقل دستگاه به مرکز

۴- پیش از اقدام به تعمیر تلویزیون دوو در منزل توسط متخصص، می توانید از میزان هزینه و دستمزد عملیات تعمیر دستگاه اطلاع حاصل نمایید.

۵- به دلیل انجام تعمیرات تلویزیون دوو در منزل می توانید بر مراحل تعمیر تلویزیون نظارت داشته باشید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو در تبریز

نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون دوو در تبریز و ویژگی های آن

پیدا کردن نمایندگی اصلی تعمیر تلویزیون دوو در تبریز آن هم از میان انبوه مراکز و وب سایت هایی که ادعای نمایندگی دارند کار بسیار مشکلی است. اعتماد و اطمینان به هر یک از این مراکز هم مسأله مهم دیگری است که برای اغلب مردم کار ساده ای نیست. با این وجود و جهت آگاهی شهروندان محترم تبریز و حومه ویژگی های یک نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو در تبریز را ذکر می کنیم تا هنگام مراجعه یا انتخاب، این معیارها را در نظر داشته باشید.

۱- سابقه فعالیت چندین ساله در زمینه تعمیر تلویزیون؛ به عنوان مثال خدمات دادگر دارای ۲ دهه سابقه فعالیت در این زمینه است.

۲- دارای مجوز رسمی تعمیر تلویزیون از برندهای داخلی و خارجی تلویزیون مانند؛ دوو، اسنوا، سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک و   …

۳- داری دفتر کار رسمی و کارگاه های مجهز برای تعمیر تلویزیون

۴- دارای متخصصان باتجربه و آموزش دیده

۵- امکان انجام تعمیر تلویزیون در محل با خدمات سرویس در محل

۶- مشاوره فنی و تخصصی رایگان

۷- استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته و به روز

۸- دسترسی به قطعات یدکی اورجینا و اصل به عنوان مثال: خدمات دادگر نمایندگی رسمی برندهای داخلی و خارجی تلویزیون در تبریز را برعهده دارد و به همین دلیل به قطعات اورجینال با قیمت های پایین دسترسی دارد.

عیب یابی و تعمیر تلویزیون دوو در تبریز در مرکز دادگر

اگر شما نیز از دارندگان تلویزیون های دوو هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز خرابی و اختلال در عملکرد دستگاه های خویش شده اید، می توانید سرویس های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون دوو در تبریز را با مراجعه به خدمات دادگر دریافت نمایید. خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون دوو در تبریز، به دو روش قابل دریافت است.

۱- مراجعه حضوری به دفتر خدمات دادگر در تبریز و تحویل تلویزیون معیوب به کارشناسان تعمیر تلویزیون دوو مرکز دادگر

۲- ثبت درخواست «تعمیر تلویزیون دوو در محل» از طریق «درخواست تعمیر» در وب سایت خدمات دادگر

خدمات دادگر ارائه کننده خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در تبریز، تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز، تعمیر تلویزیون سونی در تبریز، تعمیر تلویزیون اسنوا در تبریز و تعمیر تلویزیون دوو در تبریز می باشد.

جهت انجام تعمیر تلویزیون در تبریز در انواع برندهای سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک، اسنوا، دوو و … با خدمات دادگر به شماره ۵۱۰۳۶ – ۰۴۱ تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ در سایت خدمات دادگر پیام بگذارید.

شروع گفتگو از طریق واتساپ