نمایندگی تعمیر و نصب تلویزیون تی سی ال در تبریز

تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز توسط تعمیرکاران متخصص نمایندگی مجاز خدمات دادگر صورت می گیرد. ما به عنوان نمایندگی رسمی مادیران در تبریز، تلویزیون TCL شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد.

اگر تلویزیون LCD و LED تی سی ال شما خراب شده یا نیاز به سرویس دارد در هر نقطه از تبریز و حومه که هستید با تعمیرگاه مجاز و رسمی تلویزیون تی سی ال خدمات دادگر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم.

TCL از برندهای چینی نوع ظهور در بازار لوزام خانگی ایران و جهان است. برند تی سی ال با این که تولید کشور چین است اما از برندهای خوب این کشور است که در زمینه تولید لوزام خانگی به خصوص تلویزیون در بازار ایران بسیار خوب کار کرده است.

این برند همه نوع لوازم خانگی تولید می کند اما محصولات صوتی و تصویری آن به ویژه تلویزیون، بیشتر به دل ایرانیان نشسته و توجه آنان را جلب کرده است. با توجه به فروش خوب تلویزیون تی سی ال در بازار ایران، به نظر می رسد کیفیت ساخت این محسوب رضایت مشتریان را جلب کرده است. اما باید گفت هر محصولی هر چقدر هم خوب و باکیفیت باشد، یک روز خراب می شود و برندهای خوب سامسونگ، سونی و ال جی نیز ار این قضیه مستثنا نیستند.

چه زمانی برای تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز اقدام کنیم؟

زمانی نیاز به تعمیرات تلویزیون تی سی ال دارید که یکی از مشکلات زیر را در دستگاه تان مشاهده کنید.

– روشن نشدن تلویزیون تی سی ال

– تلویزیون TCL تصویر ندارد

– صدای تلویزیون TCL قطع شده است

– تلویزیون تی سی ال ناگهان خاموش می شود

– چشمک زدن چراغ پاور

– رنگ ها در تلویزیون تی سی ال به هم ریخته است

– پنل ال سی دی تلویزیون شکسته است

– خط عمودی و افقی در تصویر دیده می شود

– قطع و وصلی تصویر در حال کار تلویزیون مشاهده می شود

– ایراد در منبع تغذیه تلویزیون

– دکمه های لمسی کار نمی کنند

– صفحه نمایش شکسته است

تعمیر تلویزیون LED و LCD تی سی ال در منزل

تعمیر تلویزیون تی سی ال در منزل یکی از خدمات خدمات دادگر سرویس در تبریز است که به جهت راحتی مشتریان و رهایی از دردسرهای حمل و نقل دستگاه تا تعمیرگاه و همچنین اطمینان خاطر از تعویض قطعات تلویزیون با قطعات اورجینال و اصلی ارائه می شود.

در زمان تعمیر تلویزیون تی سی ال صفحه نمایش (ال سی دی و ال ای دی) و تمامی قطعات الکترونیکی، مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و تمامی ایرادهای موجود رفع می شوند.

اقدامات مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز

مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال در تبریز از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آنها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان شده است. لذا مهم ترین فعالیت های نمایندگی رسمی تعمیرات تی سی ال در تبریز عبارتند از:

۱- تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی تلویزیون تی سی ال خود، ابتدا به مشتری کمک می کنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.

۲- به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات تی سی ال در تبریز و در صورت نیاز به تکنسین، این مرکز برای جلب رضایت مشتریان گرامی، در کوتاه ترین زمان ممکن، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.

۳- در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد، نمایندگی تعمیر تی سی ال در تبریز به شما این اطمینان را می دهد که از قطعات اورجینال و اصلی تی سی ال برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه تعویض این قطعات، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

خدمات دادگر ارائه کننده خدمات تعمیرات تلویزیون تی سی ال در تبریز، تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز، تعمیر تلویزیون سامسونگ در تبریز، تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز، تعمیر تلویزیون سونی در تبریز، تعمیر تلویزیون اسنوا در تبریز و تعمیر تلویزیون دوو در تبریز می باشد.

جهت انجام تعمیر تلویزیون در تبریز در انواع برندهای ایکس ویژن، تی سی ال، سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک، اسنوا، دوو و … با خدمات دادگر به شماره ۵۱۰۳۶ – ۰۴۱ تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ در سایت خدمات دادگر پیام بگذارید.

 

شروع گفتگو از طریق واتساپ