نمایندگی تعمیر و نصب تلویزیون ایکس ویژن در تبریز

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز برای انواع ایرادها و خرابی های رایج در این برند تلویزیون، در کارگاه های مجهز و توسط پرسنل متخصص خدمات دادگر انجام می شود. تعمیرات این برند برای تمام مدل های این تلویزیون اعم از LCD، LED، OLED و QLED در خدمات دادگر که به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز فعالیت می کند با استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد.

دادگر سرویس در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع برندهای تلویزیون از جمله برند ایکس ویژن بر اساس روش های جدید و تکنولوژی های پیشرفته، در تبریز فعالیت می نماید. گروه تخصصی دادگر با راه اندازی خدمات سرویس در محل این امکان را فراهم کرده تا ارائه خدمات به تمامی شهروندان تبریز و حومه در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت میسر گردد.

چه موقع برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز اقدام کنیم؟

مانند دیگر تلویزیون ها، در تلویزیون های ایکس ویژن نیز یکسری ایرادها بروز می کنند که بعضی از آنها در تمام مدل های مشترک و برخی هم مختص یک مدل خاص است. در این مورد نیز زمانی نیاز به تعمیر تلویزیون در تبریز دارید که برای تلویزیون ایکس ویژن شما یکی از مشکلات زیر در رخ داده باشد. به طور کلی ایرادهای رایج در تلویزیون های ایکس ویژن هم مانند سایر برندهای تلویزیون به صورت زیر است:

– تلویزیون روشن نمی شود

– تلویزیون تصویر ندارد

– صدای تلویزیون قطع شده

– تلویزیون ناگهان خاموش می شود

– چراغ پاور چشمک می زند

– رنگ ها در تلویزیون به هم ریخته است

– پنل ال سی دی شکسته است

– خط عمودی و افقی در تصویر دیده می شود

– قطع و وصلی تصویر در حال کار مشاهده می شود

– در منبع تغذیه ایراد بروز می کند

– دکمه های لمسی کار نمی کنند

– صفحه نمایش شکسته است

سرویس و تعمیر تلویزیون Xvision در تبریز و در نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز رسمی خدمات دادگر، توسط پرسنل متخصص، حرفه ای و با تجربه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

توجه! عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون ایکس ویژن حتما باید توسط متخصصین در نمایندگی مجاز و رسمی خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تبریز و با استفاده از قطعات اصلی و فابریک انجام شود تا دستگاه دچار آسیب احتمالی نشده و از گارانتی خارج نشود.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل تبریز

تعمیر انواع مدل های تلویزیون ایکس ویژن در منزل از جمله تلویزیون های LED و LCD ایکس ویژن، یکی از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تبریز (خدمات دادگر) است. این خدمت به منظور راحتی مشتریان و آسودگی خاطر آنان از دردسرهای حمل و نقل دستگاه تا تعمیرگاه و همچنین اطمینان خاطر از تعویض قطعات تلویزیون با قطعات اورجینال و اصلی ارائه می شود.

مزایای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل

۱- با استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل، از پرداخت هزینه های اضافی حمل و نقل خلاص خواهید شد.

۲- زمانی که عیب یابی تلویزیون ایکس ویژن در منزل شما انجام می گردد، خطرات ناشی از انتقال دستگاه و آسیب های احتمالی آن، تلویزیون شما را تهدید نمی کند.

۳- می توانید از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن در منزل یا محل کار خود باشید.

۴- تمامی مراحل کار اعم از تست دستگاه، عیب یابی، تشخیص قطعه خراب، و تعویض یا تعمیر آن در محل مشتری انجام می گیرد.

خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

خدمات گروه تخصصی دادگر در قبال تلویزیون های ایکس ویژن به مدل خاصی محدود نمی‌شود و تمام مدل های تلویزیون x-vision را پشتیبانی می کند. برخی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تبریز به شرح زیر است:

۱- تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن

۲- تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن

۳- تعمیر پنل تلویزیون ایکس ویژن

۴- تعمیرات تلویزیون اولِد (OLED) ایکس ویژن

۵- تعمیرات تلویزیون پلاسما، LCD و LED ایکس ویژن

روند انجام خدمات در نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تبریز آماده خدمت رسانی در هر زمینه و پاسخ گویی به هر سوال در جهت تعمیر دستگاه شما هستد. از جمله راهنمایی های ارائه شده به مشتریان عزیزان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– برآورد هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

– مدت زمانی که برای تعمیر دستگاه نیاز است

– روند اعزام تکنسین به محل مشتری

– نیاز به قطعه داشتن یا نداشتن جهت تعمیر

– پاسخگویی به تمام پرسش ها و مشکلات مشتریان

نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

خدمات دادگر با اخذ نمایندگی رسمی شرکت مادیران، هم اکنون به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تبریز شناخته می شود. مهم ترین خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تبریز به صورت زیر است:

– در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تبریز، برای عیب یابی و تعمیر محصولات از قطعات فابریک و اورجینال استفاده می شود.

– متخصصان و تعمیرکاران تلویزیون ایکس ویژن در نمایندگی دادگر، آموزش دیده و متخصص در امور عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون های این برند هستند.

– تعمیر انواع تلویزیون های ایکس ویژن اعم از LCD، LED، OLED، QLED و پلاسما در نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خدمات دادگر انجام می شود.

خدمات دادگر ارائه کننده خدمات تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تبریز، تعمیر تلویزیون سامسونگ در تبریز، تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز، تعمیر تلویزیون سونی در تبریز، تعمیر تلویزیون اسنوا در تبریز و تعمیر تلویزیون دوو در تبریز می باشد.

جهت انجام تعمیر تلویزیون در تبریز در انواع برندهای ایکس ویژن، تی سی ال، سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک، اسنوا، دوو و … با خدمات دادگر به شماره ۵۱۰۳۶ – ۰۴۱ تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ در سایت خدمات دادگر پیام بگذارید.

 

شروع گفتگو از طریق واتساپ